vin patikra

Įveskite automobilio VIN

Iveco 65C17 VIN patikrinimas

Iveco 65C17 vin patikrinimas

vinfo.lt - tai universalus Iveco 65C17 VIN numerio patikrinimo įrankis. Kiekvienas Iveco 65C17 automobilis turi specialų identifikacinį numerį, vadinamą VIN numeriu. VIN numeryje užkoduota esminė informacija apie automobilį, tokia kaip:
  • Gamintojas
  • Modelis
  • Gamybos metai
  • Gamykla, kurioje buvo pagamintas Iveco 65C17 automobilis
  • Variklio tipas
  • ir t.t.

VIN patikra yra labai svarbi tiems, kurie nori pirkti Iveco 65C17 automobilį, nes VIN patikrinimas leis sužinoti visą detalią informaciją apie norimą įsigyti Iveco 65C17 automobilį - ar automobilis nebuvo vogtas, pažeistas ar dar kaip nors kitaip neleistinai modifikuotas.

VIN numeris yra globalus, visame pasaulyje naudojamas, specialaus-sutartinio formato numeris, o VIN numerį sukūrė ir įgyvendino ISO standartų institutas. Kiekvienas automobilių gamintojas, tame tarpe ir Iveco, privalo žymėti savo gaminamus automobilius šiuo formatu.

vinfo.lt suteikia galimybę patikrinti beveik kiekvieną Iveco 65C17 VIN numerį ir sužinoti automobilio validumą ir visą kitą esminę informaciją, sužinoti automobilio komplektaciją ir peržiūrėti pilną Iveco 65C17 automobilio istoriją.

Kas yra VIN numeris

VIN numeris tai tam tikrų simbolių rinkinys, kuriame užkoduota įvairi informacija apie transporto priemonę.

  • WMI - pirmi trys simboliai - nurodo automobilio šalį ir gamintoją;
  • VDS - 4-8 simboliai - nurodo bendrą automobilio charakteristiką: kėbulą, variklį, klasę, ir t.t.
  • VIS - paskutiniai 8 simboliai - automobilio identifikacinis numeris, nurodantis metus, gamyklą, įrangą, ir t.t.

Apatinėje nuotraukoje pateiktas dar detalesnis VIN kodo vaizdas:


kas yra VIN

VIN kodas naudojamas visoms transporto priemonėms (keleiviniams, komerciniams automobiliams, sunkvežimiams, autobusams, mopedams) žymėti. Automobilių žymėjimo VIN kodais sistema sudaryta remiantis ISO 3779-1983 standartu ir naudojama nuo devintojo praeito amžiaus dešimtmečio (1982 m.). VIN standartą taiko dauguma šalių ir visi didieji automobilių gamintojai. VIN kodas apibūdina bet kurį unikalų automobilį, pagamintą per pastaruosius 30 metų. Gamintojai patys atsakingi už VIN numeravimą.

Unikalūs kodai suteikia unikalią galimybę - jie leidžia sekti bet kurio automobilio istoriją, įskaitant tokius nemalonius, tačiau svarbius faktus kaip avarijos ar vagystės. Tai reiškia, kad automobilių istorijos ataskaitos padeda priimti teisingus sprendimus renkantis naudotą automobilį.